خانه / مقالات / شرکت های تصفیه فاضلاب – اطلاعات در خصوص شرکت های تصفیه فاضلاب

شرکت های تصفیه فاضلاب – اطلاعات در خصوص شرکت های تصفیه فاضلاب

         شرکت های تصفیه فاضلاب چه شرکتهایی هستند؟

شرکت های تصفیه فاضلاب شرکتهایی هستند که در زمینه طراحی،ساخت و تولید دستگاه تصفیه فاضلاب و یا بهره برداری آنها فعالیت دارند.

چرا ممکن است به یک شرکت تصفیه فاضلاب احتیاج داشته باشیم؟

با توجه به کاهش و کمبود منایع آبی و نیز تعهد در خصوص حفظ منابع زیست محیطی برای هر شخص و ارگان لازم است تا نسبت به دفع فاضلاب تولیدی خود تاملی داشته باشد.برای اینکه بتوانیم انتخابی درست درین زمینه داشته باشیم لازم است از متخصصین این امر در کار استفاده نماییم.

شرکت های تصفیه فاضلاب می خوانند اطلاعات دقیق و اصولی و بروز را درین خصوص به ما ارائه نمایند.

شرکت های طراح دستگاه و تصفیه خانه فاضلاب به چه شرکتهایی گفته می شود؟

شرکت های طراح تصفیه فاضلاب شرکتهایی هستند که در زمینه طراحی این سیستمها فعال هستند.این مجموعه ها با تکیه بر دانش فنی خود در زمینه تصفیه فاضلاب میتوانند با ارائه یک طرح مناسب شما را راهنمایی نمایند.

شرکت های تصفیه فاضلاب اجرایی و پیمانکاری چه خدماتی ارائه می دهند؟

پیمانکاران و سازندگان دستگاه ها و پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی ،صنعتی و یا خاکستری با توجه به دانش و تجربیات و داشتن تبحر لازم در خصوص ساخت،میتوانند شما را درین زمینه راهنمایی کنند.تصفیه خانه ها در صورتیکه پیش ساخته باشند بصورت پکیج از جنس فلزی یا پلی اتیلنی ساختهومی شوند و در صورتیکه درجا اجرا شوند بصورت بتن آرمه.

پس بسته به نوع سازه تصفیه خانه بایستی نسبت به انتخاب پیمانکار و یا سازنده مناسب دستگاه تصفیه فاضلاب خود تصمیم گرفت.

تخصص های لازم برای شرکت های تصفیه فاضلاب چیست؟

برای انجام خدمات مناسب در ساخت تصفیه خانه فاضلاب لازم است تا تکنسین های لازم مانند کارشناس فرایند،مکانیک،برق،سازه در کنار هم قرار گیرند تا یک طرح‌مناسب اجرا گردد.

شرکتهای مذکور لازم است تا رتبه و گرید لازم را از مراجع معتبر داشته باشند.

قرارداد  رایج با یک شرکت تصفیه فاضلاب در حوزه خدمات پیمانکاری چیست ؟

برای اینکه در انتهای کار از یک قرارداد پیمانکاری برای دستگاه تصفیه فاضلاب یا تصفیه خانه فاضلاب مطمئن باشیم بایستی در انتخاب پیمانکار خود دقت نماییم.پس از انتخاب مجری لازم است تا موارد لازم در قرارداد لحاظ شود. کیفیت مصالح بکار رفته،تضمین و گارانتی تجهیزات الکتریکی و مکانیکی و پاس کردن استانداردهای خروجی تصفیه خانه طبق استانداردهای سازمان حفاظت محیط زیست از جمله موارد مهم می باشند.

چگونه شرکت های تصفیه فاضلاب را شناسایی و ارزیابی کنیم؟

با توجه به دسته بندی و رتبه بندی شرکتهای واجد شرایط توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور،معتبر ترین منبع برای شناسایی این شرکتها بر اساس نوع خدمات مراجعه به سایت این سازمان هست.در لیست مذکور کلیه شرکتهادبر اساس گواهینامه های داده شده توسط سازمان طبق بندی و دسته بندی شده اند.

چگونه در یکی از شرکتهای تصفیه فاضلاب استخدام شویم؟

درصورتیکه به دانش علمی در زمینه تخصص آب و فاضلاب مسلط هستید میتوانید در یک شرکت درین زمینه مشغول بکار شوید.اگر علاقه و تسلط به طراحی دارید میتوانید در مشاورین این صنف فعالیت نمایید و در صورتیکه در زمینه اجرایی علاقمند هستید در شرکتهای پیمانکار می توانید استخدام شوید.در کل لازم است تا نواقص خود را در ابتدای کار با تجربه در سازمانهای مربوط با صنف رفع نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.