دستگاه تصفیه آب


تولید کننده و سازنده دستگاه تصفیه اب   اب شیرین کن | اسمز معکوس RO صنعتی شرب کشاورزی گلخانه و  دستگاه تصفیه اب بزرگ

دستگاه تصفیه آب شیرین کن


علت نیاز به دستگاه تصفیه آب شیرین کن چیست؟

وجود آب بعنوان یک ماده اولیه برای زندگی و صنعت بسیار مهم و ضوری است.منابع تولید آب در سالیان متوالی رو به کاهش گذاشته اند.با توجه به آلودگی آبهای در دسترس بشر،لازم است تا برای مصارف شرب و یا صنعتی و کشاورزی ، این آب مورد تصفیه قرار گیرد تا پارامتر های مناسب برای مصرف را رعایت کند.استاندارد های آب شرب و کشاورزی و صنعتی بسته به مصرف متفاوت خواهد بود و بنابراین نوع دستگاه تصفیه آب شیرین کن برای هرکدام متفاوت خواهد بود.

دستگاههای تصفیه آب شیرین کن برای شرب به دو دسته تصفیه آب خانگی و تصفیه آب صنعتی بزرگ تقسیم می شوند.دستگاههای کوچک برای مصارف کم و دستگاههای بزرگ برای مصارف بزرگتر مانند کارخانجات و مراکز بزرگتر کاربرد دارند.

انواع آلودگی های آب

آلودگی های آب می تواند میکروبی،شیمیایی و یا فیزیکی باشد. آلودگی میکروبی شامل وجود باکتری،ویروس ، انگل و …. در آب می باشد که موجب بیماری در موجودات زنده خواهد شد.آلودگی شیمیایی شامل وجود مواد سمی و مضر در آب می باشد.آلودگی فیزیکی شامل وجود مواد معلق در آب می باشد.مانند سیلیس و یا گل.

برای رفع هر آلودگی لازم است تا از دستگاه تصفیه آب شیرین کن مخصوص به آن آلودگی استفاده نمود.

متعلقات و تجهیزات دستگاه تصفیه آب شیرین کن

دستگاه تصفیه آب شیرین کن بسته به کیفیت و مشخصات آب ورودی و خروجی آن شامل تجهیزات زیر ممکن است باشد:


متعلقات و تجهیزات دستگاه تصفیه آب

 • هیدروسیکلون برای جداسازی مواد معلق و سنگین از آب
 • سختی گیر بر ای حذف مواد معدنی قابل رسوب و حذف سختی آب
 • فیلتر شنی برای حذف مواد معلق تا 50 میکرون
 • check
  سیستم نانو فیلتراسیون برای حذف مواد محلول
 • فیلتر کربنی برای حذف بو  و رنگ
 • فیلتر کارتریجی یا دیسکی برای حذف مواد معلق و کلوئیدی زیر 50 میکرون
 • سیستم اولترافیلتراسیون برای حذف مواد محلول
 • check
  سیستم اسمز معکوس برای حذف مواد محلول


"<yoastmark

برای انتخاب دستگاه تصفیه آب شیرین کن مناسب چه پارامترهایی را مد نظر باید قرار داد ؟

انتخاب دستگاه تصفیه مناسب لازم به شناخت کافی در مورد تجهیزات مورد استفاده در دستگاه دارد.بسته به نوع دستگاه تصفیه ، تجهیزات متفاوتی در آن نصب میگردد که لازم به نگهداری دارند.در صورتیکه شناختی ازین تجهیزات نداشته باشیم در دوره نگهداری و بهره برداری به مشکلات عدیده ای میخوریم.برخی تجهیزات نگهداری ساده تر داشته و با اپراتوری ساده قابل نگهداری هستند و برخی نیاز به تخصص کافی برای تعمیر دارند.برای مراکزی که نیروی متبحر برای اپراتوری را ندارند بهتر است از تجهیزات ساده تر و با سیستم کنترل دستی استفاده کرد و برای مراکزی که تخصص کافی در این زمینه را دارند میتوان از تجهیزات بروز تر و با سیستم کنترلی و اتوماسیون پیشرفته استفاده کرد.ضمنا با توجه به اهمیت دستگاه در مرکز مورد استفاده می توان از برند های مختلفی در تجهیزات استفاده کرد. هرچه اهمیت دستگاه تصفیه آب شیرین کن در آن مجموعه بیشتر باشد لازم است تا هزینه بیشتری برای سیستم تصفیه انجام شود و از تجهیزات مرغوبتری استفاده کرد.

دستگاه آب شیرین کن

دستگاه تصفیه آب شیرین کن برای حذف املاح محلول در آب استفاده می شود. این املاح ممکن است سختی و یا شوری آب باشد.این دستگاه از طریق فشار اسمزی املاح موجود در آب را حذف می نماید.

دستگاه آب شیرین کن دارای پمپ فشار قوی،ممبران،هوزینگ و سیستمهای کنترلی می باشد.خروجی دستگاه تصفیه آب شیرین کن می تواند به مصرف شرب و یا صنعتی برسد.

دستگاه تصفیه آب شیرین کن صنعتی در صنایع بسیار پر کار برد می باشد.دستگاه آب شیرین کن لازم است تا بصورت مداوم مورد شستشو قرار گیرد و نگهداری اصولی شود.دستگاه آب شیرین کن برای تصفیه آب دریا و یا چاه بسیار پرکاربرد می باشد.زیرا با نمکزدایی از آب دریا می توان آنرا به آب شرب تبدیل کرد.

دستگاه تصفیه آب برای مصارف کشاورزی نیز بسیار پر کاربرد است.آب مصرفی کشاورزی برای هر محصول خاص استاندارد خود را دارد.در کشاورزی نوین بایستی این استاندارد ها لحاظ و رعایت گردد.دستگاه آب شیرین کن کشاورزی معمولا برای تصفیه آب چاه استفاده می شود.

قیمت دستگاه تصفیه آب شیرین کن

قیمت دستگاه تصفیه اب شیرین کن بر اساس میزان مصرف و کیفیت اب مصرفی متفاوت خواهد بود.

قیمت دستگاه ها بر اساس قیمت تجهیزات روز محاسبه و قابل ارائه می باشد.با توجه به انواع مختلف تجهیزات با کیفیت های متفاوت لازم است تا با توجه به بودجه مناسب نسبت به خرید دستگاه تصفیه اقدام نمایید.در صورتیکه فقط قیمت دستگاه تصفیه آب ملاک خرید شما باشد ، نمی توانید دستگاه مناسبی تهیه نمایید،زیرا کیفیت تجهیزات بکار رفته در دستگاه لازم است تا استاندارد های لازم را داشته باشند تا نیاز آتی در دوره بهره برداری شما را تامین نمایند.

قبل از خرید هر دستگاه بهتر است تا یک مشاور در کنار شما باشد تا بتواند بهترین گزینه فنی و مالی را به شما توصیه کند.

با توجه به ظرفیت بالای تولیدی در شرکت تصفیه اب و فاضلاب ابنوس مکانیک ، دستگاه مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و گارانتی خریداری نمایید.

شرکت آبنوس مکانیک بعنوان شرکت طراح و مجری و سازنده دستگاه تصفیه آب شیرین کن در زمینه های زیر آماده خدمات به مشتریان با قیمت ها هزینه های مناسب می باشد:
شرکت تولید کننده و سازنده دستگاه تصفیه آب شیرین کن دریایی و اسمز معکوس ro غشایی و آب مقطر،آب دمین،اب کولینگ تاور،ایر واشر،دی اریتور،دستگاه های تصفیه آب سختی گیر فیلتر شنی و ستونهای میکس بد رزینی و تبادل یونی،مواد شوینده،حذف نیترات،ذغال فعال،آب رودخانه و زیرزمینی،آشامیدنیشرکت تولید کننده و سازنده دستگاه تصفیه اب صنعتی پرورش دام،تصفیه آب کارواش، دامپروری، مرغداری،مزارع کشاورزی، گلخانه و پرورش گل، دستگاه تصفیه آب دیالیزشرکت تولید کننده و سازنده تجهیزات و دستگاه تصفیه استخر های پرورش ماهی و آبزیان،سپتیک تانک،چربی گیرشرکت تولید کننده و سازنده دستگاه تصفیه اب استخر ،سونا،جکوزی،دستگاه های گندزدایی با کلر و کلرزنی،ازن و ازناسیون و UV،کارواش بخارطراحی شبکه های اب و فاضلاب ، خط انتقال ، ایستگاه پمپاژ و شبکه توزیع و تقویت فشار و دستگاه تصفیه فاضلاب

خدمات ما در شهر های تهران،مشهد ،اصفهان، تبریز، شیراز، اهواز ،قم ،کرمانشاه، ارومیه، زاهدان، رشت، کرمان ،همدان، اراک، یزد ،اردبیل، بندر عباس، قزوین، زنجان ،خرم‌آباد ،سنندج ،،گرگان ساری، بجنورد، بندر بوشهر ،بیرجند ،ایلام ،شهرکرد، سمنان ،یاسوج، کیش و قشم می باشد.

یک دیدگاه

 1. سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون
  ادامه بدین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *