خانه / دستگاه تصفیه فاضلاب / جوشکاری لوله منهول و اتصالات پلی اتیلن با اکسترودر

جوشکاری لوله منهول و اتصالات پلی اتیلن با اکسترودر

جوشکاری لوله منهول و اتصالات پلی اتیلن با اکسترودر

با توجه به اینکه لوله های پلی اتیلن اعم از کاروگیت،اسپیرال و تکجداره در محل های خاص نیاز به جوشکاری و یا ساخت اتصالات خاص می باشند می توان با استفاده از دستگاه اکسترودر پلی اتیلن از بید یا گرانول پلی اتیلن مفتول های مذاب جهت اتصال مناسب و مکانیکی قوی در محل اتصال ساخت .

در محل اتصال شبکه فاضلاب و یا آب به منهول های پلی اتیلن نیز لازم است تا لوله به منهول جوش شود.

شرکت آبنوس مکانیک با در اختیار داشتن دستگاه اکسترودر پلی اتیلن با ظرفیت ۲۵۰ کیلو گرم در ساعت آمادگی خود را جهت جوشکاری پلاستیکی پلی اتیلن در سایت مشتری را اعلام می دارد.

با توجه به قیمت تمام شده جوشکاری در محل ، با استفاده از نیرو های مجرب این شرکت در سایت، هزینه های جاری به حداقل ممکن می رسد.

هر گونه اتصال لوله یا شبکه یا منهول در هر ابعادی براحتی توسط مجریان این شرکت قابل انجام خواهد بود.

بشکل معمول با توجه به اختلاف مقادیر برداشتی و نقشه، لازم است تا جوشکاری و اتصال ها در محل با دقت انجام شود که با توجه به پروژه های متعدد انجام شده توط این شرکت،راحتی قابل انجام است.

جوشکاری پلی اتیلن با سرعت بسیار بالا در سایت نگرانی های ما در خصوص اختلاف نقشه و اجرا را بر طرف خواهد کرد و هر اتصالی به بهترین شکل ممکن و در دقیق ترین محل قابل اجرامی باشد.

پس دیگر نیازی به ساخت و یا سفارش منهول ها و اتصالات نصب شده بر روی آن در کارگاه سازنده نیست و هر سازه ای در محل می تواند دقیق و مناسب اجرا گردد.

این جوش برای لوله و منهول های پلی اتیلن کاروگیت و اسپیرال و کرتیوب قابل انجام و اجرا می باشد.

در شبکه های انتقال فاضلاب قطور نیز نیاز به جوشکاری از داخل لوله های خط انتقال می باشد که با توجه به سرعت تولید مفتول پلی اتیلن ذوب شده توسط این دستگاه می توان با حداکثر سرعت ممکن جوشکاری را انجام داد.

جوشکاری لوله کاروگیت جوشکاری لوله اسپیرال دوجداره جوشکاری ورق پلی اتیلن جوشکاری ژئو ممبران و ژئو تکستایل جوشکاری پلاستیک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.