خانه / مقالات / آب کارواش

آب کارواش

آب کارواش

آب حاصل از شستشوی خودرو ها در کارواش ها تبدیل به فاضلابی خطرناک در محیط زیست می شود.

این فاضلاب که جزء فاضلاب صنعتی به حساب می آید حاوی مقادیر بالایی مواد شوینده (دترجنت)،فلزات سنگین،دوده،بنزین و گازوئیل،روغن و گریس می باشد که دفع آن بدون تصفیه فاضلاب بسیار خطرناک بوده و منابع آب زیرزمینی را بشدت آلوده خواهد کرد.

تقریبا مشابه همین فاضلاب در تعمیرگاه ها و اتوسرویسها و مراکز خدماتی اتومبیل و خودرو و ماشین نیز تولید میگردد.

ازین رو آب کارواش ها لازم است تا قبل از تخلیه و دفع به منبع پذیرنده، تصفیه گردد.

با توجه به فعالیت شرکت های تصفیه آب و فاضلاب در سالیان اخیر در این زمینه بنظر می رسد نصب سیستم ها و دستگاه های تصفیه فاضلاب کارواش ها با سرعت مناسبی روبرو شده است که بسیار خبر خوبی در این راستاست.

شرکت تصفیه آب و فاضلاب آبنوس مکانیک نیز با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز دنیا یکی از پیشتازترین شرکت های آب و فاضلاب در این رسته بوده که تاکنون خدمات گسترده ای به مشتریان ارائه نموده است.

دستگاه های تصفیه فاضلاب این شرکت در مدلهای مختلف و با فرایند های مختلف و در نتیجه با قیمت های مختلف قابل ساخت و نصب و راه اندازی در تهران و شهرستان ها می باشد.

آب خروجی از دستگاه می تواند برای شستشوی اولیه مورد استفاده قرار گیرد و در مصرف آب صرفه جویی بدنبال داشته باشد.

خروجی آب دستگاه تصفیه آب کارواش دارای استاندارد سازمان حفاظت محیط زیست بوده و قابلیت تخلیه به محیط زیست را دارا می باشد.

کارواش های متعددی از خدمات شرکت آبنوس مکانیک بهره برده اند که رضایت آنها بالاترین دلگرمی برای گروه صنعتی آبنوس می باشد.

خدمات مشاوره ای رایگان به صاحبان کارواش در تهران از تسهیلات این شرکت به این صنف می باشد که توانسته است ابهامات و سوالات متعددی را که در ذهن این افراد هست را مرتفع نماید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *